Superpuchar Polski w Softballu 2015 - na żywo w Centaury TV

By: Łapa  |  20 May 2015

Po realizacji meczy ekstraligowych w Centaury TV przyszła kolej na softball. Już w sobotę 30 maja zobaczycie i posłuchacie relacji z Superpucharu Polski w Softballu kobiet. Tak, Tak posłuchacie bo będzie to pierwsza relacja LIVE polskiego meczu softballowego z dubbingiem. W Kutnie zmierzą się wówczas Mistrzynie Polski i Zobywczynie Pucharu Polski 2015 -Warsaw Diamonds i V-ce Mistrzynie Pucharu Polski 2014 Delfiny Softball Skarbimierz

"To jest nasze przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo" ...

,

Po ciężkich negocjacjach z HBO PPV udało się za grubą kapustę nabyć prawa do transmisji Superpucharu Polski w Softballu 2015. Meczu nie pokaże więc żadna reżimowa telewizja tylko Centaury TV. Tramsmisia jak zawsze za zupełną darmochę. Bedzie to nie lada gratka dla osób które akurat mają swoją pierwszą komunie albo trzecie wesele żeby z każdego miejsca na ziemi oglądać te wspaniałe widowisko.

,

Relacja rozpocznie sie studiem softballowym już o godzinie 14:50. O godzinie 15:00 rozpocznie sie mecz ktory potrwa około dwie godziny.

,

Komentować go dla państwa będą:

,

Piotr Mikołajczyk - komentator Eurosportu, były trener softballu, wielokrotny reprezentant i Mistrz Polski w Baseballu, zawodnik Centaury Warszawa

,

Rafał Bednarczyk - były trener Softballu, miłośnik softballu, w zeszłym roku obejrzał ponad 60 meczy na żywo w tym spotkania Mistrzostw Świata, PLSK, małej ligi softballowej.

,

Widzimy się 30 maja z Kutna !!!

,

5!

,

by Rafał Bednarczyk

,