Dwa fakty z życia minionego weekendu:

By: Łapa  |  22 September 2014

1. Jak by ktoś jeszcze nie wiedział, choć może do naszych zagranicznych fanów ta informacja jeszcze nie dotarła- POLACY SIATKARZE ZOSTALI MISTRZAMI ŚWIATA i wywalczyli ten tytuł w niedzielę pokonując w finale Brazylię 3:1. Duma nas rozpiera i cieszy niezmiernie fakt, że coraz więcej Polaków otwiera się na sporty inne niż piłka nożna.

,

2. Dzień wcześniej, czyli w sobotę Warsaw Diamonds rozegrało dwa ostatnie spotkania ligowe, podczas których utwierdziły swoją pozycję lidera polskich rozgrywek softballowych wygrywając oba mecze przeciwko drużynie z Kutna ( 10:6 , 13:4 ). Na uwagę zasługują dwa oszałamiające home-run’y w pierwszym meczu Tori Sovak, świetnie sobie radzące miotaczki, których praca na desce utrudniała przeciwniczkom kontakt z piłką, a także bardzo dobra postawa w obronie.
Tym samym drużyna wywalczyła tytuł Mistrza Polski 2014, co daje nam możliwość wyjazdu za niecały rok na Mistrzostwa Europy drużyn Ligowych!
Z tego miejsca chciałybyśmy bardzo mocno podziękować naszym trenerom, którym zawdzięczamy między wieloma innymi nasz postęp oraz formę podczas sezonu i całego roku, a także pogratulować wszystkim zawodniczkom, którym nie tylko grą na boisku, ale ogromnemu wkładowi w rozwój drużyny zawdzięczamy to wszystko co osiągnęłyśmy.

A teraz jeszcze raz : MAMY PIERWSZEGO W HISTORII KLUBU I DRUŻYNY MISTRZA POLSKI SOFTBALLU!!!
( i będziemy pracować tak mocno, żeby był on tylko zapowiedzią wielu kolejnych)