Druga część sezonu przed nami, Diamonds szykują się do boju!

By: Łapa  |  15 August 2012

Jest środek lata, a my intensywnie przygotowujemy się do czekających nas na jesieni 6 meczy ligowych i Pucharu Polski.

,

Warto jednak wrócić do minionych miesięcy, kiedy to odniosłyśmy kilka znaczących sukcesów. Zgodnie z zapowiedziami rozegrałyśmy już pierwsze mecze na naszym domowym boisku. Historia pierwszego warszawskiego softballowego boiska w Piasecznie rozpoczęła się 22 kwietnia, kiedy to z drużyną z Kędzierzyna rozegrałyśmy dwa bardzo wyrównane mecze, dostarczając licznie przybyłym kibicom sporych emocji. To zdobywałyśmy, to traciłyśmy przewagę i w efekcie końcowym pierwszy mecz zakończył się wygraną 4-3, a drugi przegraną 5-8.

,

Równie ważnym wydarzeniem tegorocznej ligi, było zwycięstwo, jakie odniosłyśmy 3 czerwca nad niepokonaną do tamtej pory Szóstką Brzeg. Rozegrany w dobrym stylu mecz zakończył się wynikiem 11-7, dając nam niezwykły powód do radości. W drugim meczu zmęczenie mocno dało się we znaki, nie udało nam się utrzymać pozycji i szala zwycięstwa powróciła na stronę dziewczyn z Brzegu, przegrałyśmy 0-7. Jednak mimo to, wyjazd ten uznajemy za bardzo udany. W końcu do tamtej pory MKS Szóstka Brzeg nie przegrała żadnego ligowego meczu od 2009 roku!

,

10 czerwca w Piasecznie gościłyśmy Demony Miejska Górka. Po długim i wyczerpującym meczu (zakończonym dopiero po 8 zmianie) odniosłyśmy zwycięstwo z wynikiem 22-21. Drugi zaś wygrałyśmy 12-8.

,

Ostatni dwumecz przed przerwą wakacyjną odbył się w Kędzierzynie. Były to dwa udane spotkania, zakończone wygraną Diamentów 12-4 i 14-12.

,

Połowa sezonu zakończyła się dla nas optymistycznie. Z 8 wygranymi i 2 przegranymi meczami, uplasowałyśmy się na silnej, drugiej pozycji w lidze.

,

Dziękujemy wszystkim fanom za wsparcie i wiarę w nas!