Mecze towarzyskie

W sobotę 12 marca na warszawskiej hali sportowej przy ul. Bytnara z okazji zbliżającego się sezonu Warsaw Diamonds zorganizowały mecze sparingowe z dwiema drużynami: Kutno i Warsaw Warriors.

Pierwszy mecz, rozegrany pomiędzy zawodniczkami z Kutna i Warsaw Warriors, zakończył się wynikiem 26:7 dla drużyny z Kutna.

Drugi mecz – pomiędzy Warsaw Diamonds i Kutnem – był bardzo wyrównaną konfrontacją, podczas której obydwie drużyny pokazały wysoki poziom gry. Przez pierwsze trzy zmiany żaden z zespołów nie pozwolił przeciwnikowi na zdobycie punktu. Ostatecznie jednak Warsaw Diamonds pokonały Kutno 6:5.

Ostatni mecz rozegrały zawodniczki z warszawskich drużyn – Diamonds i Warriors. Przez pierwsze dwie zmiany walka była wyrównana, w trzeciej natomiast Diamenty wyraźnie wyszły na prowadzenie kończąc mecz wygraną 10:4.

Mecze rozgrywały się zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami – na czas (każdy mecz trwał 80 minut), a pałkarki podchodziły do odbicia ze stanem 1 boll:1 strike. Warsaw Diamonds dziękuje drużynom z Kutna i Warsaw Warriors za dobrą i zaciętą grę, a fanom za przybycie i głośny doping.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Do zobaczenia na zawodach!